top of page

Dzień Dobry 

W świecie biznesu, każde wydarzenie, spotkanie czy konferencja stanowią kluczowe momenty, które warto uwiecznić. Jestem z pasją i zaangażowaniem, których doświadczenie zdobyte przez ostatnie 10 lat w branży fotografii biznesowej dla renomowanych firm jak Wirtualna Polska, Orange, Faurecja czy Polsat jest najlepszym dowodem.

Z mojego obiektywu powstają nie tylko zdjęcia, ale także historie - obrazy, które opowiadają o profesjonalizmie, współpracy i sukcesie.

Przy każdym evencie stawiam sobie za cel stworzenie pełnej atmosfery wydarzenia, uwiecznienie kluczowych momentów oraz oddanie energii i zaangażowania uczestników.

Moja oferta obejmuje zarówno krótkie sesje eventowe trwające 3-4 godziny, jak i pełne fotorelacje z wydarzeń trwających 6-7 godzin.

Każde zdjęcie, które trafia do Waszych rąk, przechodzi przez moje  ręce podczas retuszu korekty  skóry, perfekcyjne dopasowanie kolorów oraz dbałość o każdy detal to dla mnie standard.

Jednym z moich kluczowych atutów jest ekspresowy czas dostarczenia gotowych zdjęć

dość często w trakcie eventu lub kilka godzin po  , możecie cieszyć się efektami mojej pracy.

To wyjątkowe podejście w branży, które doceniają i cenią moi Klienci.

Zasięg mojej działalności obejmuje całą Polskę, a moje usługi są dostępne w atrakcyjnym przedziale cenowym, który zaczyna się od 600 zł, a kończy na 2400 zł.

Zapraszam do kontaktu i skorzystania z darmowej wyceny poprzez numer telefonu 537343144 lub drogą mailową pod adresem nojekfotograf@gmail.com.

Poniżej znajdziecie galerię fotograficzną z trzema kompletnymi fotorelacjami, które są małą próbką mojego profesjonalizmu i pasji do tworzenia niezapomnianych obrazów.

Fotografia Eventowa.jpg
Fotografia Eventowa.JPG
Fotografia Eventowa .JPG
bottom of page