top of page

Jako fotograf specjalizujący się w fotografii dziecięcej, zdaję sobie sprawę, jak ważne jest dla rodziców i nauczycieli zatrzymać te piękne chwile w życiu dzieci. Dlatego chciałbym zaproponować przedszkolom współpracę, która pozwoli uwiecznić niezapomniane chwile Waszych podopiecznych.

Oferuję profesjonalną sesję zdjęciową, która odbywa się w przedszkolu lub w plenerze - zawsze zależnie od życzenia klienta. Podczas sesji staram się uchwycić naturalne emocje i uśmiechy dzieci, które będą prezentować się wyjątkowo w każdej fotografii. Każde dziecko jest inne i wyjątkowe, dlatego każda sesja jest dla mnie nowym wyzwaniem, a moją misją jest uchwycić ich indywidualność.

Współpracuję z małymi modelami od wielu lat i gwarantuję, że Wasze przedszkolaki poczują się swobodnie i komfortowo w trakcie sesji. Dbam o to, aby w trakcie zdjęć dzieci czuły się swobodnie i żeby każdy moment był dla nich przyjemny i pełen pozytywnych wrażeń. Często w trakcie sesji zdarzają się zabawy i śmiech, dzięki czemu dzieci czują się swobodnie i chętnie pozują do zdjęć.

Oprócz standardowej sesji zdjęciowej oferuję również sesje tematyczne, takie jak np. sesje w strojach karnawałowych, wiosenne, jesiennie lub zimowe. Możliwości jest wiele, a ja zawsze staram się dopasować do indywidualnych potrzeb klienta.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, a razem stworzymy wspaniałe zdjęcia Waszych małych podopiecznych! Jestem przekonany, że nasza współpraca przyniesie wiele radości i pięknych wspomnień, które będą cieszyć Was i Wasze dzieci przez wiele lat.

                                         UWAGA
Jeśli chcieliby Państwo zobaczyć całą sesje dzień przedszkolaka to bardzo proszę klikając na link poniżej . hasło do galerii to :
nojekfotograf 
posiadam zgodę rodziców oraz dyrekcji szkoły na rozpowszechnianie tej galerii

tel. 537 343 144
 

OSTATNIE REALIZACJE

bottom of page